Restauracja Zielona

 

 

Zielona Restauracja Wegańska i Wegetariańska specjalizuje się w serwowaniu nowoczesnej i pełnowartościowej kuchni roślinnej o międzynarodowym charakterze. Starannie dobrane potrawy z różnych zakątków świata wyróżniają niezwykłe walory smakowe oraz prozdrowotne właściwości.

Niezwykły charakter tego miejsca osiągnięty poprzez lekko surowe, naturalne wnętrze oraz wszechobecną roślinną zieleń sprawia, że wizyta w Zielonej sprzyja nie tylko doznaniom smakowym, lecz również estetycznym prowadzącym do wyciszenia, odprężenia i harmonii.

W menu Zielonej znajdą Państwo dania bezglutenowe, z niskim indeksem glikemicznym oraz zarówno wegetariańskie, jak i wegańskie potrawy. W godzinach porannych serwowane są dodatkowo zdrowe, pożywne śniadania, a najmłodsi przez cały dzień mogą liczyć na specjalnie dedykowane dla nich pozycje z menu dziecięcego.

Na miejscu czekają także ekologiczne wina oraz tradycyjne, kraftowe piwa. Każda pora roku przynosi też nowe, sezonowe napoje i koktajle własnej roboty.

MENU PO POLSKU

Zbieraj pieczątki w restauracji Zielona i odbieraj nagrody z kartą „Arkadia Restauracje” w aplikacji goodie. Więcej dowiesz się tutaj.

 

 

 

 

Wstecz