Arkadia na widelcu, czyli cykl warsztatów kulinarnych dla dzieci

Arkadia i Fundacja „Szkoła na widelcu”, zaprasza na cykl cotygodniowych warsztatów kulinarnych dla dzieci i młodzieży. Łącznie zaplanowanych jest aż 200 spotkań w skali roku.

„Arkadia na widelcu” to innowacyjny i długofalowy projekt, mający na celu wzmocnienie prozdrowotnych postaw u dzieci i ich rodziców. Podczas spotkań uczestnicy poszerzać będą swoją wiedzę dotyczącą zdrowej żywności, a wszystko to w miłej i rodzinnej atmosferze. Edukatorzy Fundacji pokażą, że gotowanie może być łatwe i przyjemne. Udowodnią również, że zdrowe jedzenie może być smaczne. Każde spotkanie będzie skupiać się wokół jednego tematu przewodniego, np. konkretnego warzywa lub owocu.

Rejestracja na warsztaty odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który należy wypełnić w Punkcie Rejestracji w strefie Grand Kitchen na pierwszym piętrze Arkadii w dniu warsztatów. Rezerwacji miejsca można dokonać TUTAJ od poniedziałku do czwartku w tygodniu poprzedzającym warsztaty lub w Punkcie Rejestracji w dniu warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona.

Regulamin warsztatów „Arkadia na widelcu”.

Aby zarejestrować się na warsztaty należy posiadać Kartę Stałego Klienta Arkadii.
Kartę można założyć w aplikacji mobilnej „Arkadia” lub na stronie Arkadii.

    Wstecz